We współczesnym świecie piękny, biały uśmiech jest niewątpliwym wyznacznikiem dobrobytu, piękna i sukcesu. Z okładek gazet i z telewizji uśmiechają się do nas celebryci, gwiazdy i piękne modelki.

Przeglądając ostatnio aukcje na Allegro okazało się, że już za 9.90 złotych i Ty możesz stać się posiadaczem zniewalającego uśmiechu rodem z Hollywood. Niezawodne światło ultrafioletowe, o którym tak się rozwodzi jeden ze sprzedających, uczyni dla Ciebie prawdziwe cuda. Twój szary, ukrywany skrzętnie przed innymi uśmiech, po cudownej kuracji tym specyfikiem sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Jeśli jednak jesteś sceptycznie nastawiona do takich wynalazków, rodzimy dentysta z pewnością może Ci pomóc w urzeczywistnianiu marzenia o przepięknym uśmiechu. Już za co najmniej 100 złotych po kilkuminutowym naświetlaniu Twój uśmiech znacznie się wybieli.

Tanie wybielanie zębów w domu

Jeśli jednak boisz się dentysty i nie wierzysz magicznym wynalazkom rodem z Ameryki, apteki serwują ci cały ogrom środków wspomagających wybielanie i udoskonalanie naszego uśmiechu. Ceny tych specyfików, bagatela, wahają się od 50 do nawet 300 złotych. Na chętnych czekają paski wybielające, różnorodne wybielające pasty i żele do zębów. Ostatnio pojawiły się nawet pyły wybielające, które rozprowadza się na zęby za pomocą specjalnych patyczków. Aby podwyższyć nasze zadowolenie, pył ma smak i zapach mięty. Innym sposobem na pozbycie się brzydkiego uśmiechu są aplikatory budową przypominające długopisy. Wszystko po to, by stworzone, by poprawić nasze samopoczucie i podwyższyć naszą samoocenę.

Artykuł powstał we współpracy z https://qualident.eu