krople do oczu

Uczucie suchych i nadwrażliwych oczu niekoniecznie musi wiązać się z noszeniem soczewek kontaktowych czy stanami zapalnymi. Przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach w pracy czy spędzając dużo czasu przed monitorami komputerów i telefonów, możemy być narażeni na odczuwanie wspomnianych dolegliwości znacznie częściej. Dyskomfort związany z nimi powoduje często rezygnację z korygowania wzroku soczewkami kontaktowymi. Można jednak zapobiec skutecznie tego typu problemom przez zastosowanie specjalnych kropli do oczu Acuvue stworzonych z myślą o osobach noszących na stałe soczewki kontaktowe. Skutecznie nawilżające, a jednocześnie niezwykle delikatne krople blink contacts® i blink® intensive mogą być stosowane bez konieczności zdejmowania soczewek, co dla wielu użytkowników stanowiło zazwyczaj spore utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu.

Krople blink contacts® – skuteczne nawilżenie

Krople do oczu blink contacts® są łatwe i wygodne w stosowaniu dla wszystkich osób noszących na stałe soczewki kontaktowe. W przeciwieństwie do wielu produktów, które wymagają uprzedniego zdjęcia soczewek, blink contacts® można stosować bez ich zdejmowania i ponownego zakładania. Skład kropli zapewnia skuteczne nawilżenie oczu nawet przez cały dzień i zapobiega wcześniejszej rezygnacji z korygowania wzroku soczewkami. Dzięki temu jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy po dniu pracy odczuwają zmęczenie oczu, ale nie mają ochoty zmieniać jeszcze wieczorem soczewek kontaktowych na okulary.

Krople blink® intensive – do zadań specjalnych

Krople do oczu blink® intensive (https://www.acuvue.pl/krople-do-oczu) to z kolei produkt pozwalający na przywrócenie stabilności filmu łzowego (czyli warstwy łez, które na stałe powinny znajdować się na powierzchni naszych oczu). Podrażnienie, zmęczenie czy pieczenie oczu odczuwane nazbyt często może być efektem ubocznym przyjmowania różnego typu leków czy być spowodowane wiekiem. W takich przypadkach skutecznym środkiem pomagającym zwalczyć dyskomfort będą krople blink® intensive, w których wykorzystano hialuronian sodu (HA), łagodzący, kojący i chroniący film łzowy. Dzięki temu krople blink® intensive działają znacznie dłużej niż tradycyjne produkty, utrzymując właściwe nawilżenie oka nawet do godziny, a dodatkowo chronią powierzchnię oka i przywracają stabilność filmu łzowego. Przywracają dzięki temu komfort widzenia u osób stosujących na co dzień soczewki kontaktowe, które nie chcą z nich rezygnować, a zauważają takie objawy jak pieczenie, suchość czy podrażnienie w oczach.